Gr8 International Car Show

 
Gr8 International Car Show is de meest gevarieerde autoshow die plaatsvindt in België, met een breed scala aan zorgvuldig geselecteerde voertuigen uit heel Europa. Met meer dan 38.000 trouwe bezoekers, 75 gemotiveerde exposanten en een ruime evenementenhal in Kortrijk Xpo is de show een must-see voor autoliefhebbers.

Het evenement beslaat 40 vierkante meter en stelt een gevarieerde verzameling voertuigen tentoon. Van eersteklas tuning-auto’s tot oldtimers, muscle cars, custom trucks, filmauto’s en een selectie super-exclusieve hypercars. Bezoekers kunnen het beste van het beste verwachten, niet alleen uit omliggende landen, maar ook uit verre oorden zoals het noorden en het zuiden. Wist u dat Gr8-ics voor het eerst in jaren een Koenigsegg naar België haalden in ? En in telden we maar liefst 5 Koenigseggs, van de Ccx tot de nieuwste Jesko. Daarmee hadden we alweer een Belgische premiere.

In hall 4, de main hall, kunt u een mix aan stijlen verwachten, maar tevens ons podium en naar jaarlijkse traditie krijgt u weer een fashion show voorgeschoteld door Miss Exclusive ! De liefhebbers van tuning komen aan hun trekken in hall 5, waar wij voor een selectie hebben gemaakt van de beste buitenlandse tuning cars, maar ook in de Rambla kunt u terecht voor een selectie aan tuning pareltjes.

In hall 6 zal je grote ogen trekken met een mix van sport en supercars als ook weer een leuke collectie hypercars, met onder meer de Koenigsegg Jesko Attack, McLaren Senna Gtr en de Mercedes-AMG One ! Via Bavaria Motors hadden we tijdens onze vorige editie de Bugatti Chiron, Porsche 918 en een Ruf Porsche. Wat we dit jaar allemaal zullen tonen, zal u pas ontdekken op de show. Maar zowel Engeland, Nederland, Duitsland en België brengen een mooie collectie hypercars mee. Verzamelaars durven eindelijk naar buiten te komen met hun pareltjes.

In hall 1 krijgt u een prachtige selectie oldtimers voorgeschoteld, hall ijft nog even geheim en liefhebbers van gepersonaliseerde vrachtwagens komen aan hun trekken in hall 3.

Voor de liefhebbers van widebody cars zullen er meer dan iberty Walk wagens aanwezig zijn deze keer in hun eigen hal. Zij brengen Japan naar ons (meer info na 10 Maart).

GR8 Ics is niet zomaar een tuningshow of zondagse bijeenkomst, maar een uniek evenement dat echt voor elk wat wils iets te bieden heeft.
Xpo Van Kortrijk
Doorniksesteenweg 216
8500 Kortrijk
30
Vanaf 3 jaar

Dit evenement is voorbij. Doe een zoekactie op de site, om de volgende uitgave van dit evenement te vinden.

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de evenementen in uw regio via onze nieuwsbrief!