Kabba Lokaal Markersmarkt en Moederdagbrunch

 
Op 10 en 11 mei strijkt Kabba Lokaal neer in Het Arsenaal te Gentbrugge, de oudste spoorwegsite van Vlaanderen ! Ooit een plek waar treinwagons werden hersteld, nu het decor voor een bruisend weekend vol ambacht, gezelligheid en beleving.
Meer dan 30 makers brengen hun unieke creaties mee – van keramiek tot textiel, van houtbewerking tot juwelen. Sommige geven live demo’s, zoals hoeden maken en glassmelten, zodat je hun vakmanschap van dichtbij kunt bewonderen.
Onze bar schenkt dranken van de makers zelf, en we werken samen met een lokale koffiebranderij voor de heerlijkste koffie. Tamis verwent je met hartige en zoete lekkernijen én een feestelijke Moederdagbrunch op 11 mei (meer info www.kabbalokaal.be). Bij mooi weer geniet je op ons gezellige terras.
Animatie voor jong en oud ! Samen met onze partners zorgen we voor verrassende activiteiten, dus kom langs en beleef een weekend vol creativiteit en plezier.
Vrije toegang – iedereen welkom !
Parking voor de deur op het terrein van Het Arsenaal
Het Arsenaal
Brusselsesteenweg 602 9050 Gent
9050 Gentbrugge
Gratis
Elk type publiek
Kim Vandewalle (31/03/2025)

Zaterdag: van 13:00 tot 19:00
Zondag: van 10:00 tot 18:00

Van 10 tot 11 mei

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de evenementen in uw regio via onze nieuwsbrief!