Miragique/piano concert with video projections  Voordeel Wattedoen.be

 
Muziek & Visueel project tegenovergesteld aan de 'Silent Film';in plaats van dat de muziek de film begeleidt, begeleidt de film de muziek. De 3 video's zijn gemaakt door R.Kooshki & V.Ghaderi, en een ai gegenereerde real-time video is gemaakt door P. Friess, gebaseerd op de inspiraties en het spel van de pianiste Kaoru Tashiro. Het huwelijk tussen de muziek en de visuals nodigt uit tot surrealistische reizen door denkbeeldige ruimtes.

Kaoru Tashiro (pianist) heeft samengewerkt met beeldend kunstenaars als Kurt d'Haeseleer, Marian Essl, Razieh Kooshi & Vahid Qaderi en deze voorstellingen zijn gepresenteerd op het Ars Electronica Festival (Oostenrijk), Propulse Festival, Festival Loop, Centraal voor hedendaagse kunst, Ars Musica (België), Flanders Centre (Japan). Het werd opgedragen door componisten als Jean-Pierre Deleuze, Claude Ledoux, Kenji Sakai en Noriko Koide. Julia Purgina. De video van haar uitvoering van kan gevonden worden op de website van de Koninklijke Academie van België. Haar Cd-opnames van hedendaagse muziek worden gesubsidieerd door de Fédération Wallonie-Brux

R. Kooshi & V. Qaderi zijn 3D mediakunstenaars en Unreal Engine ontwikkelaars. Ze zijn uitgenodigd om hun werk te tonen op het festival Ars Electronica, Athens Digital Festival, Remix Culture, Ai&art Pavillion (Luxemburg), festival Pixxelpoin (Slovenië), Arts and Technology Festival (Cyprus). In 2023 werden ze geselecteerd voor het Festival International du Film de Genève (Zwitserland).

PETERMFRIESS is een kunstenaar en onderzoeker die de raakvlakken tussen kunst, technologie en maatschappij verkent. Zijn werk richt zich op verschillende media, waaronder digitale kunst, geluidskunst en interactieve installaties, en richt zich op Ai-gegenereerde kunst.
Voordeel: 15€ door Wattedoen.be te vermelden bij de reservatie
Le Baixu
3 rue Picard, Shed 1 , Tour et Taxis
1000 Brussel
- Reserveren is aangeraden
normaal-20euros, Pre vente-17euros, studenten-8 euros
Vanaf 15 jaar
Martine Renwart (22/03/2025)

Zondag: van 17:00 tot 19:00

13 april

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de evenementen in uw regio via onze nieuwsbrief!