Pilates 3 beginners basis mat

 
Workshops Pilates 3 beginners basis mat
Tijdens de Pilates les gaan we de basisprincipes van Pilates eigen maken. Hoe train je veilig je Core en waar moet je op letten? Gebruik van de ademhaling en hoe de adem de houdingen kan ondersteunen. We trainen de Core: de buikenspieren, rug, billen en deels de romp en de benen. En dan vooral de spieren die wat dieper in je lichaam ‘verstopt’ liggen. Oftewel je Skelet spieren of houdingsspieren.
Pilates voorkomt blessures en houd je fit en gezond. En kan jij vlotjes je sokken aantrekken balancerend op één been? Ook dit soort handeling wordt ondersteund door een stevige Core.
Doe je mee? Neem je wat te drinken mee, 2 handdoeken en een matje?

De les is vooral voor beginners; tijdens de lessen worden verschillende levels aan geboden. Na dit blok van 10 weken inventariseren wie er doorgaan voor een gevorderd blok en/of er een herhaal blok komt.

PRAKTISCH
11 lessen van 1 uur
Start: woensdag 7 oktober, 09.15 uur
Max. aantal deelnemers 20
Cultuurcentrum Baarle
Pastoor de Katerstraat 5-7
2387 Baarle-Hertog
- Reserveren is aangeraden
55
Vanaf 16 jaar
Wim Vervoort
22/09/2026

Woensdag: van 9:15 tot 10:15

7 oktober

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de evenementen in uw regio via onze nieuwsbrief!

In dezelfde categorie:

Yin Yoga, elke maandagavond
(Van 14 september 2026 tot 28 juni 2027 - Turnhout)
Yoga
(Zonhoven)
Zachte yoga
(Van 3 september tot 3 december - Leuven)
Zachte yoga
(Van 7 september tot 14 december - Leuven)
Training Zonnegroeten & Ademhaling
(Van 26 tot 27 september - Herent)