Kunst tentoonstelling “vormen” - Melissa Ghiette  Voordeel Wattedoen.be

 
Op donderdag 30 april om 20.00 uur opent in het Sint-Annakasteel in Maldegem de tentoonstelling ‘Vormen’ van kunstenares Melissa Ghiette, eerste laureaat Prijs van de Makers 2025.
Melissa Ghiette toont een reeks speelse installaties opgebouwd uit hergebruikte materialen en modulaire elementen. Haar werk balanceert tussen robuuste vormen en een verrassend lichte, intuïtieve uitstraling. De sculpturen zijn niet statisch: ze kunnen veranderen, bewegen en zich aanpassen aan de ruimte waarin ze staan.
Centraal in haar werk staat het maakproces zelf. Door elementen te combineren via een eenvoudig kliksysteem ontstaan telkens nieuwe opstellingen, waarbij interactie en omgeving mee het kunstwerk bepalen.
Wanneer?
Openingsvernissage op 30 april vanaf 20.00 uur.
De expo loopt van zaterdag 2 tot en met maandag 18 mei:
Zaterdag & zondag van 14.00 tot 17.00 uur
Maandag van 10.00 tot 12.00 uu
St. Anna Kasteel Maldegem
Westeindestraat 1
9990 Maldegem
Gratis
Elk type publiek

Dit evenement is voorbij. Doe een zoekactie op de site, om de volgende uitgave van dit evenement te vinden.

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de evenementen in uw regio via onze nieuwsbrief!

In dezelfde categorie:

Kunst in't koetshuis
(Van 22 2026 tot 31 mei 2026 - Waregem)
Bezoek onze grote beeldentuin en galerij
(Van 4 april tot 27 september - Hamme)
Aqua Terra
(Van 30 mei tot 30 september - Hingene)
Beeldentuin
(Van 22 maart tot 25 oktober - Sint-Pieters-Kapelle)
Expo: 'De Chemie van Licht: fotosynthese' - Biënnale Cultuurvuur
(Van 1 mei tot 31 augustus - Meise)