Je leert de tehniek van het professioneel parelknopen en maakt je eigen parelhalssnoer dat je uiteraard met heel veel trots zal dragen !
Inbegrepen zijn : de workshop en stap voor stap begeleiding, een eenvoudig klein massief zilveren slotje (925), Een massief zilveren gesloten ring (925) voor de sluiting, knoopzijde 2 meter met vaste naald, spiraaldraad voor 1 parelsnoer, koffie, thee en een koekje evenals gebruik van het nodige gereedschap ( parelknoper en eventueel ruimer ).
Opgelet: de parels zijn Niet inbegrepen en kunnen ter plaatse worden aangekocht in verschillende modellen, kleuren en prijsklassen. Een groot aanbod is aanwezig op de webshoplocatie.
Je mag uiteraard ook je eigen parels meebrengen indien je die nog hebt liggen. ( of een oud parelsnoer dat stuk is gegaan herknopen..)