Art ten hove  Voordeel Wattedoen.be

 
De oude Kerk van Attenhoven vormt het decor voor deze bijzondere groepstentoonstelling, waar negen kunstenaars hun unieke visie en artistieke stem delen.
Een caleidoscoop van stijlen en emoties
De tentoonstelling brengt een boeiend palet aan disciplines en stijlen samen, van keramiek en schilderkunst tot textiel en mixed media. Elk werk is een persoonlijke vertaling van wat kunst kan zijn: poëzie, protest, verstilling of verwondering.
Chris Back laat ritme en beweging spreken op papier. Haar lijnen dansen, zweven en verbinden, als fluisteringen van de wind door gras en riet. Haar werk is een subtiel spel van natuur en energie.
Christ’l Lamot kiest voor contrast en diepgang. Met thema’s als oorlog en vrede, licht en donker, tast zij de menselijke complexiteit af. De grijze zone tussen uitersten vormt haar artistieke thuisbasis.
Ivan Janssens speelt met kleur, lijn en structuur in zowel 2D- als 3D-vorm. Zijn werk ademt vrijheid, nodigt uit tot interpretatie en zet de verbeelding aan het werk. Een ode aan het experiment en het onbegrensde.
In het werk van Ivette Braem krijgt innerlijke beweging gestalte in keramiek. Haar beelden zijn verstillend, bezield en diep menselijk – van de spirituele ‘Vogelvrouw’ tot het hoopvolle ‘Dum spiro spero’.
Jenny Louwagie schildert met gevoel en instinct. Haar werk vangt sfeer in een poëtische toets, waarbij eenvoud en emotie samensmelten tot krachtige, intuïtieve beelden.
Kristel Jacobs laat haar kunstpoppen dialogeren met droomachtige landschappen. Ze creëert een wereld waarin magie tastbaar wordt, en elk beeld een verhaal fluistert.
Kunst is wat je anderen laat zien, zegt Margot Klingenberg. Ze zoekt in haar werk naar authenticiteit en laat het publiek anders kijken – voorbij het zichtbare.
Maryse Vermeersch werkt expressief en dynamisch. Haar schilderijen beginnen met schetsen, maar eindigen in krachtige momenten van emotie, gevangen in gedurfde penseelstreken en levendige kleuren.
Bij Mia Van Hoofstat regeert de diversiteit. Elk werk is anders, maar allemaal vertrekken ze vanuit gevoel en verbeelding. Haar abstracte werken spreken zonder woorden – open en persoonlijk.
Bezoek en beleef
Art ten Hove is niet zomaar een tentoonstelling, maar een uitnodiging tot ontmoeting: met kunst, met kunstenaars en met jezelf. Kom kijken, voelen en verwonderen. De toegang is gratis.
Kerk Attenhoven Stabroek
Blokweg 131
2940 Hoevenen
Gratis
Elk type publiek

Dit evenement is voorbij. Doe een zoekactie op de site, om de volgende uitgave van dit evenement te vinden.

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de evenementen in uw regio via onze nieuwsbrief!

In dezelfde categorie:

Red Star Line Museum
(Antwerpen)
Sculpturen van Joran Pollet bij Nobody&Friends tot 21 december
(Van 9 tot 21 december - Antwerpen)
Caroline Van der Wegen stelt tentoon bij Nobody&Friends
(Van 15 november tot 21 december - Antwerpen)
Getemde Natuur
(Van 17 september 2025 tot 1 februari 2026 - Antwerpen 1)
De RallyRaadselZoektocht
(Van 20 december 2025 tot 4 januari 2026 - Lier)