Jens Dendoncker - Het zou grappig zijn als het niet zo triestig was  Voordeel Wattedoen.be

 
Jens Dendoncker, het meest veelzijdige comedytalent dat West-Vlaanderen voortbracht sinds Yves Leterme, keert eindelijk terug naar het podium.

In zijn tweede show deelt hij openhartig de gekste verhalen van zijn leven; van sappige onthullingen achter de schermen bij The Masked Singer tot de bizarre ontmoetingen in de psychiatrie. Hij vertelt hoe hij als kleine Jens de communietaart te lijf ging en over zijn allereerste (en tot hiertoe enige) onenightstand.

Mocht het allemaal een beetje té eerlijk worden, lach dan maar gewoon mee om de gênante eerlijkheid en troost u met de gedachte dat het allemaal grappig zou zijn als het niet zo triestig was.
28
Vanaf 16 jaar

Dit evenement is voorbij. Doe een zoekactie op de site, om de volgende uitgave van dit evenement te vinden.

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de evenementen in uw regio via onze nieuwsbrief!

In dezelfde categorie:

Locke - Compagnie Cecilia
(Van 17 2025 tot 20 december 2025 - Mechelen)
Alles Kapot Festival
(Van 20 tot 21 december - Antwerpen)
F*ck Up This Jaar Show
( 21 december - Antwerpen)
De middeleeuwen ! Een impro-musical.
( 20 december - Antwerpen)
De Grote Onverwachte Liedjes Eindejaarsshow
( 21 december - Antwerpen)