Stabat Mater

 
Concerten Stabat Mater
Stabat Matar van Bononcini met koor en symfonisch orkest.
Chorus Erasmus en Strijkorkest Stringendo brengen u een parel uit de barok: het Stabat Mater van Antonio Bononcini. De eerste helft van de 18de eeuw bracht in Italië een aantal onvergetelijke versies voort van het Stabat Mater. Deze compositie van Bononcini verdient een ereplaats naast die van Scarlatti en Pergolesi dankzij de prachtige melodieën en klankkleuren. Dit meesterwerk wordt voorafgegaan door een selectie van andere bekende werken van Byrd, Palestrina, Lassus en Elgar.
Na afloop van het concert kunt u nagenieten met een glas en allerlei lekkers, bereid en geserveerd door vzw Cosmos. Cosmos geeft horeca-opleiding aan laaggeschoolde werkzoekenden aan het Clemenceauplein in Anderlecht.
 
Wie? Chorus Erasmus olv Emilie De Voght, Strijkorkest Stringendo olv Pascale Van Os, Joke Puers (soprano), Marijke De Taeye (alt), Wauter De Taeye (tenor), Barend Weyens (bariton)
Tickets (20 €) : www.choruserasmus.be of aan de ingang
Na het concert: receptie in de lokalen van de kerk
Mis deze betoverende muzikale avond niet - Reserveer nu je plaatsen!
Onze-Lieve-Vrouw der Genadekerk (Vogelzang)
Vogelzanglaan 2
1150 Sint-Pieters-Woluwe
- Reserveren is aangeraden
20 €
Vanaf 8 jaar
De Voght Bernard
11/05/2026

Zaterdag: van 20:00 tot 21:30

13 juni

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de evenementen in uw regio via onze nieuwsbrief!